kolvik_201613Сучасний та вишуканий ресторан «Колвік» знаходиться у селі Мамаївці, що в 5-7 хвилинах їзди від Чернівців. Просторі, оформлені у витонченому класичному стилі зали якнайкраще підійдуть для святкування важливих подій у вашому житті – весілля, ювілею, дня народження, хрестин, випускного балу та іншого. Є можливість організації незвичайних солодких столів та гарних тематичних тортів на будь-який смак. Святковий настрій створює шикарний дизайн закладу, а виступ професійних музикантів та співаків допоможе створити справжнє свято, яке запам’ятається на все життя. У комплексі є Готель Колвік.

У ресторані «Колвік» знають, як зробити так, щоб клієнт залишився задоволеним і вирішив ще не раз завітати до цього закладу. Для задоволення відвідувачів у ресторані працює кваліфікований персонал, уважні та ввічливі офіціанти, а також шеф-повари, які співпрацюють із «Колвіком» вже 13 років.

Завітайте до ресторану «Колвік», де ви зможете відпочити душею і тілом, відсвяткувати найважливіші події у вашому житті та насолодитися смаком неповторних страв від професійних шеф-кухарів.