3476763473764634.jpg7Ресторан Колвік  знаходиться поруч з містом Чернівці — всього в п’яти хвилинах їзди. Замовивши тут банкет або відправившись на святкування корпортіва, випускного вечора та ін., ви обов’язково повернетеся сюди знову! У ресторані Колвік восени 2015 гостей оновлено інтер’єр!

Оформлення ресторану Колвік сучасне, стильне, оригінальне, новий дизайн чудово поєднується з приємною атмосферою. Не варто забувати і про смачну кухню від кухарів ресторану, які працюють у закладі більше 10 років. Для вас в ресторані Колвік готують тільки найсмачніші, якісні і корисні страви.

Ми раді підготувати для вас свято на будь-який смак. Для весіль пропонуються виїзні церемонії. Якщо йдеться про інші свята, наприклад, корпоративні вечірки, тощо, завжди є можливість облаштувати Кенді-бар, фуршет, оригінальну фотозону, де всі бажаючі можуть зробити знімки на пам’ять. Кондитери ресторану готові виконати будь-який каприз замовників, а також спекти святковий торт вашої мрії. У Колвіку пропонують проведення банкетів і свят будь-якого формату — для тісних компаній і пишних веселих урочистостей з безліччю гостей. Вас приємно здивують ціни ресторану Колвік, а персонал ресторану зробить все можливе, щоб ви насолодилися відмінним святом, смачними стравами і прекрасною атмосферою.